Menu
Nyheder 12. januar kl. 09:07
Fodboldskole 2018 i Aarup BK Sæt kryds i uge 27! :)
Nyheder
04. juli kl. 19:30 Mesterrække fodbold i Aarup Boldklub
Nyheder
01. juli kl. 23:10 EM stemning på Aarup BKs Fodboldskole
Nyheder
26. juni kl. 21:33 Kibæk Cup 2017
Nyheder
03. juni kl. 07:50 ’Klubdag’ strålede i Aarup Boldklub

Hovedsponsorer

Kommende kampe
Februar 2018
24.
lørdag
10.07
EGB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Aarup BK
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
10.35
SSV Højfyn
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Aarup BK
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
10.56
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige (2)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.17
Fraugde G & IF (3)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Aarup BK
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.18
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Kauslunde IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
11.36
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
11.38
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Glamsbjerg IF (2)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.48
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
MG & BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
12.00
Brenderup IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
12.24
Tarup/Paarup IF (2)
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
13.47
Dalum IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Korinth Hallen (inde)
Aarup BK
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
14.01
Hårslev /Særslev
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
14.08
Næsby BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Korinth Hallen (inde)
Aarup BK
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
14.22
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
14.29
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Korinth Hallen (inde)
EGB
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
14.43
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
14.50
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
15.25
Glamsbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
15.39
Dalum IF (1)
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
25.
søndag
10.00
Kerteminde BK
Herrer
U14
U14 drenge 11M VinterBOLD • Pulje 1
Kerteminde Stadion
Aarup BK
Kerteminde Stadion
25.
søndag
11.12
Tommerup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
11.30
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Dalum IF
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
11.48
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
12.06
BBB
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
12.21
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Marienlyst (2)
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
12.30
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
OB (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
12.45
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
EGB (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
12.54
Morud IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
13.09
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
13.33
Korup IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
13.51
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Tarup/Paarup IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
14.09
BBB
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
28.
onsdag
17.15
Marienlyst
Kvinder
U13
U12/U13 piger 8M VinterBOLD • Pulje 1
Marienlystcentret
Aarup BK
Marienlystcentret
Marts 2018
3.
lørdag
13.12
Aarup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B 2009 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
B 67
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
lørdag
13.26
Brenderup IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B 2009 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
lørdag
13.30
Aarup BK
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. marts 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Strib IF (1)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
13.47
Aarup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B 2009 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Strib IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
lørdag
13.52
Aarup BK
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. marts 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Søhus Stige (1)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
14.01
BBB
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B 2009 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
lørdag
14.36
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. marts 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Aarup BK
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
14.58
Strib IF (2)
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. marts 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Aarup BK
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
15.20
Aarup BK
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. marts 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
EGB
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
4.
søndag
11.00
Aarup BK
Herrer
U14
U14 drenge 11M VinterBOLD • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
BBB
Scankab Arena i Aarup
4.
søndag
12.18
Kauslunde IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Hårslev-Hallen
Aarup BK
Hårslev-Hallen
4.
søndag
12.36
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Hårslev-Hallen
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Hårslev-Hallen
4.
søndag
12.48
MG & BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Hårslev-Hallen
Aarup BK
Hårslev-Hallen
4.
søndag
13.00
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Hårslev-Hallen
Brenderup IF
Hårslev-Hallen
4.
søndag
13.24
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Hårslev-Hallen
Tarup/Paarup IF (2)
Hårslev-Hallen
5.
mandag
18.00
Aarup BK
Kvinder
U13
U12/U13 piger 8M VinterBOLD • Pulje 1
Tommerup Stadion
MG & BK (2)
Tommerup Stadion

Følg os på facebook