Menu
Nyheder 01. november kl. 10:31
Aarup Boldklub bliver årets børne- og ungdomsklub 2017
Nyheder
EM stemning på Aarup BKs Fodboldskole
Nyheder
Kibæk Cup 2017
Nyheder
’Klubdag’ strålede i Aarup Boldklub
Nyheder
Aarup BK afholder igen i år 'klubdag'

Hovedsponsorer

Aktivitetskalender TEST

Kommende kampe
November 2017
25.
lørdag
11.30
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Dalum IF (1)
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
11.54
Tarup/Paarup IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
12.18
Ebberup IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
12.20
Højby S & G (1)
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
12.42
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
SSV Højfyn
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
12.48
Aarup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Fjordager IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
12.58
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Assens FC
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
13.02
BBB (1)
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
13.22
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
EGB
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
13.23
Aarup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Allested U & IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
13.30
Aarup BK
Kvinder
U16
Futsal - U16 pige - Lør. 25. Nov. 2017 • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Tårup IF
Espe Hallen (inde)
25.
lørdag
13.37
Aarslev BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
13.46
Morud IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
14.02
Glamsbjerg IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
14.20
SFF 2015
Kvinder
U16
Futsal - U16 pige - Lør. 25. Nov. 2017 • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Aarup BK
Espe Hallen (inde)
25.
lørdag
15.30
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A født 2003 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
15.44
FEH Fodbold
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A født 2003 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
15.58
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A født 2003 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Rudkøbing BK (1)
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
16.12
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A født 2003 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
16.26
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A født 2003 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
FEH Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
16.40
Rudkøbing BK (1)
Herrer
U15
Inde - U15 drenge A født 2003 • Pulje 1
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
26.
søndag
10.00
EGB (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarup BK
Gislev-Hallen
26.
søndag
10.28
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Tommerup BK
Gislev-Hallen
26.
søndag
10.42
Skamby BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarup BK
Gislev-Hallen
26.
søndag
11.03
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Bogense G & IF
Gislev-Hallen
26.
søndag
11.17
Morud IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarup BK
Gislev-Hallen
26.
søndag
14.45
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
EGB (2)
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
14.54
Flemløse BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarup BK
Gislev-Hallen
26.
søndag
14.59
EGB (1)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Aarup BK
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
15.08
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarup BK
Gislev-Hallen
26.
søndag
15.13
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Dalum IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
15.22
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
EGB
Gislev-Hallen
26.
søndag
15.27
EGB (2)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Aarup BK
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
15.36
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B født 2007 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Tommerup BK
Gislev-Hallen
26.
søndag
15.41
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
EGB (1)
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
15.55
Dalum IF
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Aarup BK
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
December 2017
2.
lørdag
09.14
Kauslunde IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Aarup BK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
09.35
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Ebberup IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
09.49
Assens FC
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Aarup BK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
10.03
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Nr. Aaby IK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
10.31
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Brenderup IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
12.30
BBB
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Aarup BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
12.51
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Dalum IF (1)
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
13.12
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Hårby BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
13.33
Glamsbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Aarup BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
16.07
Ebberup IF (2)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B født 2004 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Aarup BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
16.23
Aarup BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B født 2004 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Dalum IF (1)
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
16.47
Tarup/Paarup IF (1)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B født 2004 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Aarup BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
17.03
Aarup BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B født 2004 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Flemløse BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
17.41
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
EGB (2)
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
17.55
EGB (1)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Aarup BK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
18.09
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Dalum IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
18.23
EGB (2)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Aarup BK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
18.37
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
EGB (1)
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
2.
lørdag
18.51
Dalum IF
Kvinder
U18
Inde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
Aarup BK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1
3.
søndag
09.00
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C født 2005 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
09.24
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C født 2005 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Korinth IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
09.48
Tommerup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C født 2005 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
10.12
BBB
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C født 2005 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
10.36
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C født 2005 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
ØB
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
11.00
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C født 2005 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Fjordager IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
11.30
Tommerup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
11.48
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Morud IF (1)
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
12.12
MG & BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
12.26
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
MG & BK (1)
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
12.36
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Morud IF (2)
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
12.40
KFUM.s BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
12.54
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
13.00
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Skårup IF
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
13.08
MG & BK (1)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
13.22
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
KFUM.s BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
13.24
FEH Fodbold
Herrer
U14
Inde - U14 drenge C født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
13.36
Glamsbjerg IF
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
13.36
Assens FC (1)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
13.45
Aarup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Højby S & G (1)
Gislev-Hallen
3.
søndag
13.57
Tommerup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
14.11
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
MG & BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
14.13
Fjordager IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarup BK
Gislev-Hallen
3.
søndag
14.18
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Assens FC (1)
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
14.27
Aarup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Gislev-Hallen
BBB (1)
Gislev-Hallen
3.
søndag
14.39
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Tommerup BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
14.48
Allested U & IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarup BK
Gislev-Hallen
3.
søndag
14.53
MG & BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B født 2004 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
3.
søndag
15.02
Aarup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B født 2009 • Pulje 3
Gislev-Hallen
Aarslev BK
Gislev-Hallen

Følg os på facebook