Menu

Klubhusbestyren og klubhuset

image

Kontaktoplysninger

Chastine Solmer

Mobil: 40610722

 

 

Lidt om Chastine

Chastine har fra den 01.01.2017 overtaget opgaven som klubhusbestyrer. Sammen med hendes familie vil de sørge for at alle klubbens medlemer bliver behandlet med masser af smil, god service og samarbejde. Chastine vil arbejde på, at klubhuset bliver et sted hvor man har lyst til at tilbringe sin tid. Hun er derfor interesseret og åben over for nye tiltag der gør at man får lyst til at tilbringe sin tid i klubhuset. Så hvis man har nogle forslag så giv hende endelig besked.

 

Fællesspisning

Der er mulighed for at aftale fællesspisning i klubben og det koster 45 kr. pr. mand. Så hvis der er Champions League, afslutning eller noget helt tredje så er der mulighed for at lave et arrangement med god mad :) I aftalen omkring spisningen kan der indgives forskellige ønsker som vil blive imødekommet. 

Hold børnefødselsdag i klubhuset

Mangler du et sted at holde børnefødselsdag så er det nu muligt at holde den i Aarup Boldklub (Stadionvej 13, 5560 Aarup). Priser fra 59 kr. pr. barn (inkl. opdækning)

Tilbud 1: Boller, varm kakao, saftevand og fødselsdagskage 59 kr.

Tilbud 2: Fransk hotdog, pommes fritter og saftevand 69 kr.

(Minimum 10 børn og varighed af 3 timer) 

Hvis du har andre ønsker er du også velkommen til at kontakte hende. 

 

 

 

TAK TIL

Kommende kampe
Januar 2018
20.
lørdag
10.12
Kauslunde IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
10.30
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
10.42
MG & BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
10.54
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Brenderup IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
11.18
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Tarup/Paarup IF (2)
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
14.30
Aarup BK
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
SFF2015
Veflinge-Hallen
20.
lørdag
14.43
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Aarup BK
Forum Faaborg
20.
lørdag
14.57
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.04
Thurø BK af 1920
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Aarup BK
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.20
Tårup IF
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
20.
lørdag
15.25
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.39
SFF2015
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Aarup BK
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.46
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Thurø BK af 1920
Forum Faaborg
21.
søndag
10.30
Hårslev /Særslev
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.31
MG & BK (2)
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
10.51
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.59
Assens FC (1)
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
11.19
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
11.34
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Tårup IF
Brylle-Hallen
21.
søndag
11.48
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Gislev IF (2)
Brylle-Hallen
21.
søndag
11.54
Glamsbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
12.08
Dalum IF (1)
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.03
SSV Højfyn
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.24
Glamsbjerg IF
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.38
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
MG & BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.45
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.47
FEH Fodbold (2)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
14.01
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Morud IF (1)
Brylle-Hallen
21.
søndag
14.06
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
14.20
MG & BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
14.22
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
MG & BK (2)
Brylle-Hallen
21.
søndag
14.50
Tommerup BK (2)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
15.11
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Assens FC (1)
Brylle-Hallen
21.
søndag
15.32
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
MG & BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
16.00
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
KFUM.s BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
16.21
Aarslev BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
16.42
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
Tårup IF
Brylle-Hallen
21.
søndag
17.03
SFF2015
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
27.
lørdag
10.06
Marienlyst (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
10.30
EGB (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
10.54
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.18
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Korup IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.36
Tarup/Paarup IF (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.54
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
BBB
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
12.30
SFF2015
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Svanninge-Hallen (inde)
Aarup BK
Svanninge-Hallen (inde)
27.
lørdag
13.20
Aarup BK
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Svanninge-Hallen (inde)
Tårup IF
Svanninge-Hallen (inde)
27.
lørdag
13.42
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Tommerup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.00
Dalum IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.18
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.36
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
BBB
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.40
Aarup BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Dalum IF
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
15.00
OB (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
15.04
Aarup BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
SFF2015
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
15.24
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Morud IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
15.28
Tarup/Paarup IF (1)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
15.44
Tarup/Paarup IF (2)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
28.
søndag
09.07
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Dalum IF (2)
Veflinge-Hallen
28.
søndag
09.28
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Næsby BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
09.49
EGB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
10.03
Højby S & G (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
12.02
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
EGB
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
12.30
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV Højfyn
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
12.51
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
13.12
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Fraugde G & IF (3)
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
13.33
Glamsbjerg IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
14.22
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Dalum IF
Veflinge-Hallen
28.
søndag
14.29
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
EGB (1)
Veflinge-Hallen
28.
søndag
14.50
EGB (2)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
15.04
Dalum IF
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
15.11
EGB (1)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
15.32
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
EGB (2)
Veflinge-Hallen

Følg os på facebook