Menu

Bane- og træningsoversigt

 

Bane 2

Bane 2 anvendes og så som en 11-mandsbane

 

Rosenvænget

Træningsoversigt

Her kan du se hvor de enkelte hold træner

Hold/træningssted

Bane 2

Rosenvænget

Ungdom:

 

 

U5/U6 D/P

Kl. 16.30 - 17.30 (Onsdag)

 

U7

Kl. 16.30 - 17.30 (Onsdag)

 

U9 Drenge

Kl. 16.30 - 17.30 (Tirsdag & torsdag)

 

U11 Drenge

 

Kl. 17.30 - 18.45 (Mandag & onsdag)

U12 Drenge

 

Kl. 17.00 - 18.30 (Tirsdag & torsdag)

U13 Drenge

 

Kl. 16.30 - 18.00 (Tirsdag & torsdag)

U14 Drenge

 

Kl. 17.30 - 19.00 (Mandag & onsdag)

U16 Drenge

 

Kl. 16.00 - 17.30 (Mandag)

Kl. 17.30 - 19.00 (Tirsdag & torsdag)

U17 Drenge

 

Kl. 17.30 - 19.00 (Tirsdag & torsdag)

U12 Piger

 Kl. 17.00 - 18.15 (Mandag & onsdag)

 

U14 Piger

 Kl. 17.00 - 18.30 (Mandag & onsdag)

 

U16 Piger 

 

 Kl. 18.00 - 19.30 (Mandag & onsdag)

Senior:

 

 

Herresenior 1+2 hold

 

Kl. 19.00 - 20.30 (Tirsdag og torsdag)

Herresenior 3+4 hold

 

Kl. 19.15 - 20.45 (Tirsdag og torsdag) 

Damesenior

 

kl. 19.10 - 20.40 (Mandag)

kl. 19.10 - 20.40 (Torsdag)

Fodboldfitness (Kvinder)

Kl. 18.30 - 20.00 (Torsdag)

 

 

Kommende kampe
Januar 2018
20.
lørdag
10.12
Kauslunde IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
10.30
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
10.42
MG & BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
10.54
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Brenderup IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
11.18
Aarup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 4
Bogense Hallerne (Hal 1)
Tarup/Paarup IF (2)
Bogense Hallerne (Hal 1)
20.
lørdag
14.30
Aarup BK
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
SFF2015
Veflinge-Hallen
20.
lørdag
14.43
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Aarup BK
Forum Faaborg
20.
lørdag
14.57
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.04
Thurø BK af 1920
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Aarup BK
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.20
Tårup IF
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
20.
lørdag
15.25
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.39
SFF2015
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Aarup BK
Forum Faaborg
20.
lørdag
15.46
Aarup BK
Herrer
U15
Inde - U15 drenge M (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Thurø BK af 1920
Forum Faaborg
21.
søndag
10.30
Hårslev /Særslev
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.31
MG & BK (2)
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
10.51
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.59
Assens FC (1)
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
11.19
Aarup BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
11.34
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Tårup IF
Brylle-Hallen
21.
søndag
11.48
Aarup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 3
Brylle-Hallen
Gislev IF (2)
Brylle-Hallen
21.
søndag
11.54
Glamsbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
12.08
Dalum IF (1)
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.03
SSV Højfyn
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.24
Glamsbjerg IF
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.38
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
MG & BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.45
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
13.47
FEH Fodbold (2)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
14.01
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Morud IF (1)
Brylle-Hallen
21.
søndag
14.06
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
14.20
MG & BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge M (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
14.22
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
MG & BK (2)
Brylle-Hallen
21.
søndag
14.50
Tommerup BK (2)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
15.11
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2004) - 2. halvdel • Pulje 2
Brylle-Hallen
Assens FC (1)
Brylle-Hallen
21.
søndag
15.32
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
MG & BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
16.00
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
KFUM.s BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
16.21
Aarslev BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
21.
søndag
16.42
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
Tårup IF
Brylle-Hallen
21.
søndag
17.03
SFF2015
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Brylle-Hallen
Aarup BK
Brylle-Hallen
27.
lørdag
10.06
Marienlyst (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
10.30
EGB (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
10.54
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.18
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Korup IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.36
Tarup/Paarup IF (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.54
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
BBB
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
12.30
SFF2015
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Svanninge-Hallen (inde)
Aarup BK
Svanninge-Hallen (inde)
27.
lørdag
13.20
Aarup BK
Kvinder
U16
Futsal - FM - U16 pige 2018 • Pulje 1
Svanninge-Hallen (inde)
Tårup IF
Svanninge-Hallen (inde)
27.
lørdag
13.42
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Tommerup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.00
Dalum IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.18
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.36
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
BBB
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.40
Aarup BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Dalum IF
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
15.00
OB (1)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
15.04
Aarup BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
SFF2015
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
15.24
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Morud IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
15.28
Tarup/Paarup IF (1)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
15.44
Tarup/Paarup IF (2)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Aarup BK
Haarby Hallerne Hal 1
28.
søndag
09.07
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Dalum IF (2)
Veflinge-Hallen
28.
søndag
09.28
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Næsby BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
09.49
EGB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
10.03
Højby S & G (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 5
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
12.02
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
EGB
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
12.30
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV Højfyn
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
12.51
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
13.12
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Fraugde G & IF (3)
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
13.33
Glamsbjerg IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Aarup BK
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
14.22
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Dalum IF
Veflinge-Hallen
28.
søndag
14.29
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
EGB (1)
Veflinge-Hallen
28.
søndag
14.50
EGB (2)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
15.04
Dalum IF
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
15.11
EGB (1)
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Aarup BK
Veflinge-Hallen
28.
søndag
15.32
Aarup BK
Kvinder
U18
Inde - U18 pige (2000-2001) - 2. halvdel • Pulje 1
Veflinge-Hallen
EGB (2)
Veflinge-Hallen

Følg os på facebook