Menu

U16 Piger



Træningstidspunkter på Rosenvænget

Mandag kl. 18.00 - 19.30

Onsdag kl. 18.00 - 19.30

Holdets stab

Træner
profil
Anders Padkjær
Træner
ingen pic
Michael Hansen
Træner
profil
Jørgen Hansen

Spillerliste

ingen img
Amalie Jaug
profil
Anne Sofie Andersen
ingen img
Caroline Vestergaard
profil
Cecilie Jaug Kastbjerg
profil
Cecilie Rasmussen
ingen img
Ditte Alnor Padkjær
profil
Emilie Breide
profil
Emilie Ø. Hansen
profil
Emma Emilie Aahman Hansen
ingen img
Erika Tablo Clausen
profil
Frederikke Nielsen
ingen img
Jacqueline Nicol Christensen
profil
Kamilla Krarup Kolling
profil
Katrine Larsen
ingen img
Kirstine Linddal Maagaard Pedersen
ingen img
Lise Jørgensen
profil
Louise Larsen
ingen img
Maria Dongsted
ingen img
Mathilde Nygaard
ingen img
Sara West Enemark
profil
Sissel Kartman
profil
Yasmin Hansen

Næste kampU16 pige 11M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1

Hjemme mod
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
28. okt
Kl. 15.00
Scankab Arena i Aarup
U16 pige 11M (født 2002) - Efterår 2017 - Pulje 1

Næste kampInde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1

Hjemme mod
EGB (2)
26. nov
Kl. 14.45
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Inde - U18 pige født 2000/2001 - Pulje 1

KampprogramU16 pige 11M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1

August 2017

SUB Ullerslev
UDS
Ude
Ullerslev Stadion

Aarup BK

Aarup BK
1 - 3
livescore
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Strib IF
September 2017

Aarup BK
UHT
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Aarup BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

SUB Ullerslev

Strib IF
6 - 3
livescore
Ude
Strib fritids- & aktivitetscenter

Aarup BK

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0 - 0
livescore
Ude
Carl Nielsen Hallen

Aarup BK
Oktober 2017

SUB Ullerslev
2 - 3
livescore
Ude
Ullerslev Stadion

Aarup BK

Aarup BK
2 - 4
livescore
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Strib IF

Aarup BK
28. okt
Kl. 15.00
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

KampprogramInde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1

November 2017

Aarup BK
26. nov
Kl. 14.45
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)

EGB (2)

EGB (1)
26. nov
Kl. 14.59
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)

Aarup BK

Aarup BK
26. nov
Kl. 15.13
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)

Dalum IF
December 2017

EGB (2)
2. dec
Kl. 17.41
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarup BK

Aarup BK
2. dec
Kl. 17.55
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

EGB (1)

Dalum IF
2. dec
Kl. 18.09
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarup BK

StillingU16 pige 11M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Strib IF 8 8 0 0 24
2 Aarup BK 7 3 1 3 10
3 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 7 2 1 4 7
4 SUB Ullerslev 6 0 0 6 0

StillingInde - U18 pige født 2000/2001 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dalum IF 0 0 0 0 0
2 EGB (2) 0 0 0 0 0
3 EGB (1) 0 0 0 0 0
4 Aarup BK 0 0 0 0 0

Tak for støtten