Menu

U12 Drenge

INDSÆT HOLDBILLEDE

Træningstidspunkter på Rosenvænget

Tirsdag kl. 17.00 - 18.30

Torsdag kl. 17.00 - 18.30

Holdets stab

Træner
ingen pic
Rasmus Kørner
Holdleder
ingen pic
Henrik Balser
Holdleder
ingen pic
Kjartan la Cour Reynisson
Holdleder
ingen pic
Morten Nielsen

Spillerliste

ingen img
Albert Kørner Krarup
ingen img
Andreas Hvidt
ingen img
Bastjan Tarno Bjerringholm
ingen img
Christian Søndergård Rasmussen
ingen img
Emil Kellebjerg Hansen
ingen img
Emil Olesen
ingen img
Gustav Stjerne-Holm
ingen img
Jannick Nielsen
ingen img
Lasse Rothe Rasmussen
ingen img
Mads Emil Nielsen
ingen img
Magnus la Cour Reitz
ingen img
Markus Hallin
ingen img
Mathias S. Brinkmann
ingen img
Nicklas Elvar Vest
ingen img
Oliver Düring Balser
ingen img
Philip Bach
ingen img
Sebastian G. Falkenstrøm
ingen img
Thor Visby Hansen

Næste kampU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

Ude mod
Tarup/Paarup IF
29. okt
Kl. 10.00
Home Tarup Park
U12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 - Pulje 1

Næste kampU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2

Ude mod
Tarup/Paarup IF
28. okt
Kl. 10.00
Home Tarup Park
U12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 - Pulje 2

Næste kampInde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2

Ude mod
Assens FC
11. nov
Kl. 13.33
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Inde - U12 drenge B født 2006 - Pulje 2

Næste kampInde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 1

Ude mod
Dalum IF (1)
11. nov
Kl. 10.45
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Inde - U12 drenge C født 2006 - Pulje 1

KampprogramU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

August 2017

Søhus Stige
1 - 2
Ude
Rema 1000 Arena Søhus

Aarup BK

Aarup BK
4 - 3
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Otterup B & IK
September 2017

Glamsbjerg IF
1 - 9
Ude
Glamsbjerg Stadion

Aarup BK

Munkebo BK
3 - 2
Ude
Munkebo Hallen

Aarup BK

Aarup BK
8 - 5
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Tarup/Paarup IF

Aarup BK
2 - 2
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Søhus Stige
Oktober 2017

Otterup B & IK
1 - 1
Ude
Nordfyns Bank Arena

Aarup BK

Aarup BK
4 - 2
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Glamsbjerg IF

Aarup BK
1 - 6
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Munkebo BK

Tarup/Paarup IF
29. okt
Kl. 10.00
Ude
Home Tarup Park

Aarup BK

KampprogramU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2

August 2017

Hårslev/Særslev U12
5 - 9
Ude
Særslev Stadion

Aarup BK
September 2017

Aarup BK
2 - 4
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Assens FC

Morud IF
7 - 2
Ude
VVS FYN ARENA – Morud

Aarup BK

Aarup BK
3 - 2
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Glamsbjerg IF

Hårby BK
1 - 3
Ude
Hårby Stadion

Aarup BK

Aarup BK
4 - 1
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

SSV Højfyn
Oktober 2017

KFUM.s BK
2 - 3
Ude
KFUM-parken

Aarup BK

Aarup BK
5 - 4
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

MG & BK

Tarup/Paarup IF
28. okt
Kl. 10.00
Ude
Home Tarup Park

Aarup BK

KampprogramInde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2

November 2017

Assens FC
11. nov
Kl. 13.33
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarup BK

EGB
11. nov
Kl. 13.57
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarup BK

Aarup BK
11. nov
Kl. 14.21
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Morud IF

Aarup BK
11. nov
Kl. 14.37
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Glamsbjerg IF (1)

Aarup BK
25. nov
Kl. 12.58
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

Assens FC

Aarup BK
25. nov
Kl. 13.22
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

EGB

Morud IF
25. nov
Kl. 13.46
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Aarup BK

Glamsbjerg IF (1)
25. nov
Kl. 14.02
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Aarup BK
December 2017

Assens FC
9. dec
Kl. 11.28
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Aarup BK

EGB
9. dec
Kl. 11.52
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Aarup BK

Aarup BK
9. dec
Kl. 12.16
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Morud IF

Aarup BK
9. dec
Kl. 12.32
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Glamsbjerg IF (1)

KampprogramInde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 1

November 2017

Dalum IF (1)
11. nov
Kl. 10.45
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarup BK

Aarup BK
11. nov
Kl. 11.09
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Tarup/Paarup IF (2)

Aarup BK
11. nov
Kl. 11.33
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Ebberup IF

SSV Højfyn
11. nov
Kl. 11.57
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarup BK

Aarup BK
25. nov
Kl. 11.30
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

Dalum IF (1)

Tarup/Paarup IF (2)
25. nov
Kl. 11.54
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Aarup BK

Ebberup IF
25. nov
Kl. 12.18
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Aarup BK

Aarup BK
25. nov
Kl. 12.42
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

SSV Højfyn
December 2017

Dalum IF (1)
9. dec
Kl. 13.50
Ude
Hårslev-Hallen

Aarup BK

Aarup BK
9. dec
Kl. 14.14
Hjemme
Hårslev-Hallen

Tarup/Paarup IF (2)

Aarup BK
9. dec
Kl. 14.38
Hjemme
Hårslev-Hallen

Ebberup IF

SSV Højfyn
9. dec
Kl. 15.02
Ude
Hårslev-Hallen

Aarup BK

StillingU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Otterup B & IK 9 6 1 2 19
2 Munkebo BK 9 6 0 3 18
3 Aarup BK 9 5 2 2 17
4 Glamsbjerg IF 9 4 1 4 13
5 Søhus Stige 9 3 1 5 10
6 Tarup/Paarup IF 9 0 1 8 1

StillingU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Morud IF 7 6 0 1 18
2 Aarup BK 8 6 0 2 18
3 Hårby BK 7 5 0 2 15
4 Glamsbjerg IF 6 4 0 2 12
5 Assens FC 7 3 1 3 10
6 Tarup/Paarup IF 8 3 1 4 10
7 MG & BK 8 3 1 4 10
8 SSV Højfyn 6 2 1 3 7
9 KFUM.s BK 4 1 0 3 3
10 Hårslev/Særslev U12 9 0 0 9 0

Holdstatistik - genereltU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

Kampe 9
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 11 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2

Kampe 8
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 11 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltInde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltInde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 1

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form