Menu

U11 Drenge

U11 Drenge
Træningstidspunkter på Rosenvænget

Mandag kl. 17.30 - 18.45

Onsdag kl. 17.30 - 18.45



 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Sune Hasseltoft
Træner
ingen pic
Martin Nør
Holdleder
profil
Mads Gregersen
Holdleder
ingen pic
Mikkel Lyhr Christensen

Spillerliste

ingen img
Abdulsalam Jarmachli
ingen img
Andreas Nielsen
ingen img
Benjamin Jørgensen
ingen img
Emil Ehlers Jørgensen
ingen img
Gorm Davidsen
ingen img
Kasper Vinsløv Jensen
ingen img
Kevin Kraft Vagenas
ingen img
Kristian Bramsen
ingen img
Lucas Elmquist Nør
ingen img
Mads Kjellerup Kjeldsen
ingen img
Magne Brøjtenborg
ingen img
Markus Lunde Hasseltoft
ingen img
Mikkel Maagaard Pedersen
ingen img
Tobias Olsson

Næste kampU11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2

Hjemme mod
MG & BK
27. aug
Kl. 10.00
Scankab Arena i Aarup
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 - Pulje 2

KampprogramU11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2

August 2017

Aarup BK
27. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

MG & BK

Morud IF
27. aug
Kl. 10.30
Ude
Scankab Arena i Aarup

Aarup BK

Aarup BK
27. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

B1913

Aarup BK
27. aug
Kl. 11.30
Hjemme
Scankab Arena i Aarup

Flemløse BK
September 2017

Aarup BK
2. sep
Kl. 10.30
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

B1913

Tommerup BK
2. sep
Kl. 11.00
Ude
Fjordager IF.s anlæg

Aarup BK

Fjordager IF
2. sep
Kl. 11.30
Ude
Fjordager IF.s anlæg

Aarup BK

Aarup BK
2. sep
Kl. 12.30
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Morud IF

B 1909
23. sep
Kl. 10.00
Ude
Tommerup Stadion

Aarup BK

Aarup BK
23. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Tommerup Stadion

MG & BK

Strib IF
23. sep
Kl. 11.30
Ude
Tommerup Stadion

Aarup BK

Tommerup BK
23. sep
Kl. 12.00
Ude
Tommerup Stadion

Aarup BK
Oktober 2017

B 1909
1. okt
Kl. 10.00
Ude
Flemløse Stadion

Aarup BK

Aarup BK
1. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Flemløse Stadion

Flemløse BK

EGB
1. okt
Kl. 11.30
Ude
Flemløse Stadion

Aarup BK

Tommerup BK
1. okt
Kl. 12.00
Ude
Flemløse Stadion

Aarup BK

Aarup BK
8. okt
Kl. 10.00
Hjemme
VVS FYN ARENA – Morud

Flemløse BK

Tommerup BK
8. okt
Kl. 10.30
Ude
VVS FYN ARENA – Morud

Aarup BK

Fjordager IF
8. okt
Kl. 11.00
Ude
VVS FYN ARENA – Morud

Aarup BK

Aarup BK
8. okt
Kl. 12.00
Hjemme
VVS FYN ARENA – Morud

Morud IF