Menu

Tak til vores sponsorer

Kommende kampe
August 2017
18.
fredag
18.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U16
U16 drenge M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
Aarup BK
Nr.Aaby Idrætspark
18.
fredag
18.45
Nr. Aaby IK
livescore
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 3
Nr.Aaby Idrætspark
Aarup BK
Nr.Aaby Idrætspark
18.
fredag
18.45
Aarup BK
6
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 6
Scankab Arena i Aarup
Scankab
Chang (3)
7
Scankab Arena i Aarup
Scankab
19.
lørdag
10.00
Aarup BK
1
Herrer
U14
U14 drenge A (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2
Otterup B & IK
7
Scankab Arena i Aarup
Bane 2
19.
lørdag
13.00
Aarup BK
6
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
Ebberup IF
7
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
20.
søndag
09.30
Søhus Stige
Herrer
U12
U12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Aarup BK
Rema 1000 Arena Søhus
20.
søndag
10.00
Aarup BK
1
Herrer
U13
U13 drenge C (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 3
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
Båring GF
2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
20.
søndag
11.30
Rudkøbing BK
Kvinder
Senior
Kvinde serie 2 - efterår 2017 • Pulje 1
Rudkøbing Stadion
Aarup BK
Rudkøbing Stadion
20.
søndag
11.30
Haarby BK
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Hårby Stadion
Aarup BK
Hårby Stadion
20.
søndag
15.00
Aarup BK
5
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Scankab
Ø.B.
7
Scankab Arena i Aarup
Scankab
21.
mandag
18.45
OB
Herrer
M+40
Veteran 2017 • Pulje 1
OB-Ådalen
Aarup BK
OB-Ådalen
22.
tirsdag
18.30
EGB
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 2
Gelsted Stadion
Aarup BK
Gelsted Stadion
23.
onsdag
18.30
Aarup BK
5
Herrer
U16
U16 drenge M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Scankab
Marienlyst
7
Scankab Arena i Aarup
Scankab
25.
fredag
18.30
Brylle/Tommerup
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 6
Brylle Fritidscenter
Aarup BK
Brylle Fritidscenter
26.
lørdag
10.00
Ejby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 2
Albani Arena Vissenbjerg
Aarup BK (1)
Albani Arena Vissenbjerg
26.
lørdag
10.00
Aarup BK
6
Herrer
U14
U14 drenge A (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2
Skårup IF
7
Scankab Arena i Aarup
Bane 2
26.
lørdag
10.30
Aarup BK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Båring GF
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
10.30
Aarup BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 3
OKSON-Park
OKS
OKSON-Park
26.
lørdag
11.00
Aarup BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 2
Albani Arena Vissenbjerg
Brenderup IF
Albani Arena Vissenbjerg
26.
lørdag
11.00
FEH Fodbold
Herrer
U16
U16 drenge M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Hårby Stadion
Aarup BK
Hårby Stadion
26.
lørdag
11.00
Brenderup IF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Aarup BK
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
11.00
KFUM.s BK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 3
OKSON-Park
Aarup BK (2)
OKSON-Park
26.
lørdag
11.30
SSV Højfyn
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 2
Albani Arena Vissenbjerg
Aarup BK (1)
Albani Arena Vissenbjerg
26.
lørdag
11.30
Verninge IF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Aarup BK
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
11.30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 3
OKSON-Park
Aarup BK (2)
OKSON-Park
26.
lørdag
12.00
KRFK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 2
Albani Arena Vissenbjerg
Aarup BK (1)
Albani Arena Vissenbjerg
26.
lørdag
12.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Aarup BK
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
12.00
Hårslev/Særslev U12
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Særslev Stadion
Aarup BK
Særslev Stadion
26.
lørdag
12.00
Fjordager IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 3
OKSON-Park
Aarup BK (2)
OKSON-Park
26.
lørdag
15.00
Bolbro G & IF
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Bolbro-Parken
Aarup BK
Bolbro-Parken
26.
lørdag
15.00
Aarup BK
1
Kvinder
U16
U16 pige 11M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2
Strib IF
2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2
27.
søndag
10.00
Aarup BK
3
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
MG & BK
6
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
27.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Home Tarup Park
Aarup BK
Home Tarup Park
27.
søndag
10.30
Morud IF
1
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
Aarup BK
3
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
27.
søndag
11.00
Aarup BK
3
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
B1913
1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
27.
søndag
11.30
Aarup BK
3
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
Flemløse BK
2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
27.
søndag
13.00
Aarup BK
5
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 3
Scankab Arena i Aarup
Scankab
SSV Højfyn
7
Scankab Arena i Aarup
Scankab
27.
søndag
13.00
Aarup BK
Herrer
U17
U17 drenge B (født 2001) - Efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Dalum IF
Scankab Arena i Aarup
27.
søndag
15.00
Aarup BK
3
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
Hårslev/Særslev U14
6
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
27.
søndag
15.00
Aarup BK
1
Kvinder
Senior
Kvinde serie 2 - efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Scankab
Skeby GF
2
Scankab Arena i Aarup
Scankab
27.
søndag
15.30
Aarup BK
5
Herrer
U12
U12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
Otterup B & IK
7
Scankab Arena i Aarup
Bane 2B
28.
mandag
18.00
Aarup BK
1
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
Særslev/Hårslev U12 Piger
3
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
28.
mandag
18.45
Aarup BK
2
Herrer
M+40
Veteran 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Scankab
Kildemosens BK
7
Scankab Arena i Aarup
Scankab
29.
tirsdag
18.30
Aarup BK
5
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Scankab
Fjordager IF
7
Scankab Arena i Aarup
Scankab
30.
onsdag
18.30
Aarup BK
5
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 3
Scankab Arena i Aarup
Scankab
BIF/FHIF
7
Scankab Arena i Aarup
Scankab

Følg os på facebook